Mars Ecosystem
Türkçe
Search
K

Mars Ecosystem’inin Yol Haritası Nedir?

💫Ocak ayında:

1. Yenilikçi Yield Aggregator(Getiri Toplayıcısı) piyasaya sürülecek.
2. 2.IHO Mars'ta gerçekleşecek.
3. Kullanım senaryolarını ve arzı genişletmek için USDm'yi daha fazla BSC projesiyle entegre edeceğiz. Şu anda USDm arzı yaklaşık olarak 30 milyon.
4. BSC projelerinin büyümesine yardımcı olmak için Mars Hazine Kontrollü Varlıkları (Hazinede yaklaşık 30 Milyon BUSD bulunmaktadır ve giderek artmaktadır) kullandıracağız.

💫Şubat ayında:

1. Mars StableSwap'ı başlatılmasını bekleyin.
2. Tüm ürünlerimizi onlara sağlamak için BSC projeleriyle ortaklıklar geliştirmeye devam edeceğiz. Alpaca, Helmet, ForTube, Moonlight, Berry Data, SynFuture, Pledge Finance, Monsta Infinite, Celestial, TopGoal, Parking vb. ortaklıklar geliştirmeye devam ediyoruz.
3. Mars Ekosisteminde IHO yapmak için yüksek kaliteli projeleri getireceğiz. Böylece daha fazla XMS yanacak.
4. Almanya, Japonya, Kore gibi daha fazla ülkede topluluklar kuracağız.

💫Mart ayında.

1. Mars tokenleri ve Yield Aggregator Cross-Chain hâle gelecektir.
2. DeFi 2.0 ürünlerini getireceğiz:
a)Geleneksel likidite madenciliği programlarının sermaye verimliliğini önemli ölçüde artıran daha fazla projeyi entegre edeceğiz.
b) Ortakların tokenleri için likiditelerini kontrol etmelerine yardımcı olan Tahvil ve TaasS'nin (Hizmet Olarak Hazine) geliştireceğiz.
Sayısız harika özelliğe sahip gelecek vaat eden bir çeyrek bizi bekliyor. Mars Ekosistemini desteklemeye devam edin, lütfen daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin. En iyisi henüz gelmedi!