Mars Ecosystem
Türkçe
Search
K

Mars NFT

2021 – Mars Ecosystem’inin resmi olarak Mars Genesis projesini başlatacağı yıl. Seçilen kullanıcılar Space Rider'ın bir üyesi olabilir ve MarsDAO aracılığıyla özerk bir topluluk kurabilir. Amaçları, insanlığın hayatta kalma misyonuna yardımcı olmak, son derece özerk bir Mars topluluğu oluşturmak ve yıldızlararası finansal sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve sürdürmektir.
Mars Ecosystem’i, topluluğa katkıda bulunanlardan belirli sayıda kullanıcı seçecek ve ilk roketimizde olduğumuzun resmi kanıtı olan Boarding Pass NFT ve Captain NFT'yi havadan gönderecek. Onu alanlar, Genesis Spacecraft One'daki Mars Ecosystem’ine katılacak ve ilk MarsDao topluluğunun yaratılmasına katılacaklar.
Dr. Marvin, Mars'ın ilk sakini ve Mars Ecosystem’inin ilk elçilerinden biridir. Aşağıdaki misyona sahiptir:
1
DeFi'ye yeni başlayanlar için kullanıcı dostu olmalarını sağlayan Mars Ecosystem ürünlerinin kullanımına ilişkin rehberlik sağlayın.
2
Mars ekipmanı, uzay aracı, oksijen tüpleri, havlular, hoparlörler, kaykaylar vb. dahil olmak üzere Mars Ecosystem’ini takip eden kullanıcılara Airdrop ve daha fazla NFT satar ve doğrudan
XMS'i ödüllendirir - gelecek hakkında daha fazla bilgi için takip etmeye devam edin.
Gelecekte, Mars Ecosystem’i farklı NFT seviyelerini de güçlendirecek, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.